درباره ما

مزون آنیسا با مدیریت سوده صالح غفاری و مهری گل آور ، اعضاء رسمی انجمن طراحان لباس و پارچه ایران ، با بیش از 15 سال سابقه کاری ، مفتخر است که اولین مزون ایرانی است که دارای آتلیه اختصاصی ، کنسول آرایشی ، نرم افزار طراحی لباس و کافی شاپ می باشد که این خدمات را بصورت رایگان، برای ایجاد فضایی خاطره انگیز و شاد ، آرامش خاطر و رضایت مشتریان ، فراهم نموده است.
ما می دانیم که بهترین برای شما ، لباسی است که با رنگ پوست ، قد و اندازه ، فرم بدن شما کاملا هماهنگ باشد . از اینرو بهترین طراحان ما بصورت رایگان ، به شما درانتخابی صحیح ، مشاوره خواهند داد و پکیج های آموزشی مناسب در اختیار شما قرار خواهد گرفت، در انتها طرح از طریق نرم افزار بر مانکن باز سازی شده بدن شما ، کشیده خواهد شد و شما می توانید لباس را بر اندام خود ، مورد سنجش قرار دهید.
مزون آنیسا دارای بهترین کلکسیون پارچه و لوازم جانبی دوخت است که این محصولات مستقیما ، از کشور ترکیه تهیه و وارد گردیده است، نمونه هایی که در بازار ایران یافت نمی شود و شما می توانید با خرید پارچه از این مرکز ، برای همیشه منحصر به فرد باقی بمانید.
تمام تلاش ما و پرسنل مجربمان بر این است که با فراغ بال و آسایش خاطر، درتک تک لحظات با هم بودنمان، خاطرات خوش بماند و رویاهای کودکی مان به ما بازگردد. باشد که چنین شود به امید خدای مهربان.